CB-CHŁODNICTWO

Chłodnictwo to nasza pasja

Firma “CB CHŁODNICTWO BOCHNIA”  jest autoryzowanym przedstawicielem firm “CEBEA” oraz “IGLOO” czołowych polskich producentów urządzeń chłodniczych. Prowadzi dystrybucję i sprzedaż profesjonalnych urządzeń chłodniczych ,mroźniczych oraz mebli sklepowych  przeznaczonych do sklepów spożywczych oraz placówek gastronomicznych. Oferta handlowa uwzględnia szeroki zakres produktów w zależności od segmentu rynku i potrzeb odbiorców. W ofercie znajdują się szafy chłodnicze, szafy chłodnicze przeszklone,szafy chłodnicze i mroźni cze nierdzewne,zamrażarki przeszklone,lady chłodnicze,lady cukiernicze, regały chłodnicze meble z płyty i metalowe do sklepów.

Odbiorcami naszych urządzeń są bary, restauracje, kawiarnie, pizzerie, stołówki, sklepy mięsne i spożywcze oraz różnego typu punkty gastronomiczne.
Firma “CB CHŁODNICTWO BOCHNIA ” została założona przez wielotniego managera sprzedaży firmy “CEBEA” co pozwala zagwarantować Klientom  bogate doświadczenie, pełne zaufanie i profesjonalne doradztwo, zrozumienie potrzeb Klienta oraz najwyższą jakość obsługi.
DETALE OBSŁUGI PROWADZĄ DO SUKCESU:
Celując w konsolidację satysfakcji naszych Klientów, nasze działania realizowane są według głównej strategii „ Priorytetem jest Jakość nie Ilość” Oprócz jakości produktu najważniejsza jest jakość obsługi. Klienci nie są obecnie usatysfakcjonowani tylko z dobrej pracy urządzenia. Oni oczekują dalszej troski, bezpieczeństwa, doradztwa. Dla nas sprzedaż nie kończy się po realizacji zamówienia. Ona trwa znacznie dłużej.
“CB CHLODNICTWO BOCHNIA”  troszczy się o Twój biznes i czyni go łatwiejszym !