Szafy chłodnicze

W ofercie handlowej CB CHŁODNICTWO BOCHNIA w tej kategorii znajdą Państwo szafy chłodnicze. Proponujemy duży wybór urządzeń o zróżnicowanej estetyce – szafa chłodnicza przeszklona, biała, stalowa – o różnych wymiarach oraz wysokiej funkcjonalności. Idealne do różnego rodzaju lokali gastronomicznych. Za cel stawiamy sobie wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego proponujemy jedynie urządzenia najwyższej jakości. Każda nasza szafa chłodnicza pochodzi od renomowanego producenta, co gwarantuje jej wysoką kulturę pracy. Dbamy o to, aby w ofercie znajdowały się produkty dostosowane do zróżnicowanych wymagań branży gastronomicznej. Dlatego szafy chłodnicze dostępne są w wariantach z drzwiami wyposażonymi w szybę lub nie. Różnią się też wymiarami i pojemnością. Każda szafa chłodnicza wyróżnia się przy tym bezawaryjnością oraz dużą wytrzymałością. Produkty są także zgodne z obowiązującymi w branży normami.

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem.

Szafa chłodnicza – atrakcyjna ekspozycja produktów

Działanie sklepów spożywczych i lokali gastronomicznych opiera się na pracy z żywnością, dlatego niezbędne jest jej odpowiednie przechowywanie. W naszym asortymencie można znaleźć szafy chłodnicze jedno-, dwu- lub trzydrzwiowe, dzięki czemu każdy znajdzie rozwiązanie dla swoich potrzeb. Dostępne są wersje zarówno zabudowane, jak i przeszklone, co pozwala właścicielom zdecydować, czy zależy im na ekspozycji umieszczonych w nich produktów. Oferta obejmuje również minibary z oświetleniem, idealne na mniejsze przekąski i napoje.

Miejsca takie jak zaplecze gastronomiczne, bar czy hipermarket potrzebują profesjonalnego sprzętu, aby zachować świeżość produktów spożywczych. Szafa chłodnicza zapewni łatwy i szybki dostęp do produktów bez jej otwierania, a więc i bez strat energii. Można z łatwością sprawdzić jej zawartość dzięki przeszklonym drzwiom. Proponujemy modele o różnych wymiarach i funkcjonalnościach – mniejsze szafy podblatowe dla niewielkich przestrzeni, jak i duże lodówki na napoje oraz szafy barowe.

styl wyświetlania:

View: 16 32 Wszystkie