Witryny chłodnicze

W ofercie handlowej w tej kategorii znajdą Państwo witryny chłodnicze. Proponowane urządzenia pochodzą wyłącznie od uznanych producentów – co gwarantuje ich wysoką sprawność i jakość wykonania. Dostępne są rozwiązania o różnych wymiarach i estetyce, dzięki czemu wybrana witryna chłodnicza będzie idealnie spełniać potrzeby jej użytkowników. W razie problemów z doborem urządzenia zapewniamy profesjonalne doradztwo. Wszystkie witryny chłodnicze w asortymencie zostały wykonane z najwyższej klasy materiałów o dużej wytrzymałości. Spełniają przy tym wszelkie normy branżowe, zapewniając wydajność oraz bezawaryjność. Witryny chłodnicze znajdują zastosowanie w lokalach gastronomicznych, sklepach i cukierniach. Pozwalają nie tylko zapewnić przechowywanym artykułom odpowiednią temperaturę, ale także oryginalną formę prezentacji wizualnej. Gwarantujemy rzetelną i szybką realizację każdego zamówienia na urządzenia tego typu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Witryna chłodnicza przeszklona

W branży gastronomicznej dużą rolę odgrywa nie tylko smak i zapach potraw, ale również ich walory wizualne. Odpowiednio wyeksponowane potrawy bardziej zachęcają klienta do degustacji. Za ich atrakcyjną prezentację odpowiadają witryny chłodnicze. To urządzenia spotykane najczęściej w sklepach spożywczych i cukierniach. Zapewniają wypiekom, sałatkom i przetworom mlecznym optymalną temperaturę i właściwą ekspozycję. Tego typu chłodziarki są wykorzystywane również w restauracjach w celu promocji przystawek i deserów.

Ogromną zaletą tych urządzeń jest możliwość regulacji temperatury – można dostosować ją do rodzaju przechowywanego pokarmu. Inne warunki są potrzebne do przechowywania ryb czy mięsa, a inne dla tortów i ciast. Witryna chłodnicza przeszkolona jest produkowana z najlepszej jakości materiałów. Sprzęty dostępne w asortymencie cechuje ekonomiczny pobór energii, efektowne oświetlenie orz różnorodność kształtów. Ponadto posiadają wiele dodatkowych funkcji takich jak automatyczne odparowanie kondensatu czy chłodzenie dynamiczne z odszranianiem. Tak duży wybór spełni oczekiwania właścicieli barów, sklepów, pizzerii czy pubów.

styl wyświetlania:

View: 16 32 Wszystkie